Poniżej poznasz opinie o mnie jako trenerze personalnym. Może ułatwi Ci to podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy i niedługo pojawi się tu także Twoja opinia 😉


150-tomasz-deperas Grzegorz posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem. Uczy i czuwa nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń, na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening by był jak najbardziej efektywny jeśli sytuacja tego wymaga. Jest niesamowicie pozytywną, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Niespotykanie pozytywnie motywuje do wysiłku i sprawia, że za każdym razem wychodzi się po treningu zmęczonym z uśmiechem na twarzy. Najlepszą wizytówką jest radość z ciężkiej pracy i zmieniające się ciało. Praca pod okiem specjalisty to jest to czego potrzebujecie aby przekroczyć granicę własnych słabości.
Nie żałuję tego wyboru i szczerze polecam!
Tomasz


150-pawel_tomaszewski-01W swoim zyciu podejmowalem juz kilka prob „oswojenia” silowni – oczywiscie na wlasna reke.. wytrzymywalem najdluzej 6 tygodni… dzisiaj wiem,ze to byl blad…tzw. samodzielne zrywy ” na wariata”- od poczatku galop…zadyszka..

I koniec…postanowilem,ze jezeli kiedykolwiek wroce do zelaza to z glowa…

We wrzesniu znajomy polecil mi Grzeska jako trenera personalnego i rozpoczelismy wspolne treningi.

Pomimo 37 lat odkrylem,ze do tej pory kazde cwiczenie silowe wykonywalem zle 🙂 merytorycznie, fachowo i z humorem Grzegorz wprowdzil mnie a arkana treningu silowego jako mentor, sportowiec a czasami „kat” w pozytywnym sensie:).
Dzieki treningom z Grzegorzem zrozumialem,ze celem nie bylo to co zawsze…zrzucenie nadprogramowych kilogramom w 40 dni tylko zmiana nawykow,zmiana zycia i umiejscowienie na stale w swoim zyciu aktywnosci fizycznej?.
Program oraz dieta byly dopasowane indywidualnie do mojego trybu zycia,pracy i mozliwosci – dzisiaj wiem,ze dobrze wybralem i po osiagnieciu pierwszego celu wyznaczam sobie? kolejny…odwazniejszy i jestem przekonany,ze z pomoca Grzeska zostanie zrealizowany z nawiazka!

Paweł Tomaszewski


150-marcin-deperasTrenuję z Grzegorzem już ponad rok. Wielki szacunek za zaangażowanie i indywidualne podejście na treningach. Nawet jeśli nie jestem w stanie dać z siebie wszystkiego danego dnia po pracy, Grzegorz wyciśnie ze mnie siódme poty. Podoba mi się dostosowanie planu treningowego do możliwości ćwiczącego połączone z określeniem jasnego celu. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy. Trening z Grzegorzem to merytoryczne przygotowanie, zaangażowanie i widoczne rezultaty.

Pozdrawiam,
Marcin


150-marcin-chmielowskiJeśli chcesz zdobyć coś czego nigdy wcześniej nie miałeś, musisz zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś. W całej reszcie pomoże Ci Grzegorz! 🙂

Marcin

 

 

 


Mój kontuzjowany kręgosłup powrócił do formy. Wysokie kompetencje . Dziękuję Ci Grzegorzu .

Artur